Naše služby

NCD s.r.o.

Poskytujeme komplexné služby v oblasti dopravy a logistiky, ktoré sú špecificky prispôsobené potrebám našich zákazníkov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností na trhu sme si vytvorili silnú pozíciu ako dôveryhodný partner pre medzinárodnú a vnútroštátnu nákladnú dopravu. Ponúkame široké spektrum služieb, ktoré pokrývajú všetky aspekty logistického reťazca.

Medzinárodná doprava

Doprava
Skladovaie

Naša spoločnosť zabezpečuje spoľahlivú a efektívnu prepravu nákladov na krátke aj dlhé vzdialenosti. S moderným vozovým parkom a skúsenými šoférmi sme schopní zabezpečiť prepravu rôznych druhov nákladu vrátane nebezpečných materiálov. Sledovanie zásielok v reálnom čase a flexibilná reakcia na zmeny sú pre nás samozrejmosťou.

Prenájom skladových priestorov

Okrem dopravných služieb ponúkame aj prenájom skladových priestorov. S krytými skladovými priestormi o rozlohe 2400 m^2 a ďalšími vo výstavbe poskytujeme bezpečné a efektívne skladovacie riešenia pre tovary našich klientov. Naše skladové priestory sú vybavené moderným bezpečnostným systémom a umožňujú flexibilné skladovacie možnosti.

Logistické služby

Náš tím logistických odborníkov poskytuje komplexné služby, ktoré zahŕňajú plánovanie, organizáciu, skladovanie, balenie a distribúciu tovarov. Naším cieľom je optimalizovať logistické procesy našich klientov, zvýšiť ich efektivitu a znížiť náklady.

Predaj a prenájom nákladných vozidiel

Pre klientov, ktorí potrebujú špecifické dopravné riešenia, ponúkame predaj a prenájom nákladných vozidiel. S našou ponukou kvalitných vozidiel a prispôsobenými finančnými plánmi sme schopní vyhovieť rôznorodým požiadavkám našich zákazníkov.

Adresa

č.1384 925 42 TRSTICE SLOVAKIA

Email

kralik@ncdsro.eu
STORAGE

Prenájom skladových priestorov

V oblasti skladovania máme momentálne k dispozícii 2400 m2 krytých skladových priestorov. Toto rozlehlé priestory nám umožňujú efektívne a bezpečné skladovanie tovarov našich klientov.

2400 m2
bezpečné skladovanie

Kryté skladové priestory

Je to prostredie, kde sa stretáva efektivita, bezpečnosť a flexibilita

Zabezpečujeme

Bezpečnosť

V našich skladových priestoroch je kladený veľký dôraz na bezpečnosť. Sú vybavené moderným bezpečnostným systémom, ktorý zahŕňa kamerový dohľad a alarmy. Okrem toho, naši zamestnanci sú pravidelne školení v otázkach bezpečnosti a dodržiavania pravidiel skladovania.